Witamy na naszej stronie.

Aktualności

INFO O ZESPOŁACH, KTÓRE ZAGRAJĄ 13 STYCZNIA 2019 r. W RAMACH SZTABU 27. FINAŁU WOŚP w MCTKiS

 

Cywinsky x Dorian - duet r'n'b ze Szczecina, istnieją od 2013 roku w którym to wydali swoje debiutanckie EP "Coke&Pizza" we współpracy z marką odzieżową Lucky Dice. Kolejne lata duetu niosły ze sobą współpracę wraz z czołowymi artystami polskiej sceny(m.in Bonson, Łona, Sztoss, VNM) oraz wytwórnią "De Nekst Best" Z tą ostatnią CxD wydali swój długogrający krążek "CD Player" (2016) dostępny w sklepach muzycznych w całej Polsce. Aktualnie zespół pracuje nad swoją 2-gą długogrającą płytą, która również zostanie wydana w De Nekst Best. Będzie to już ich 4-ty materiał.

Jakub Juźko vel. J.J. - kompozytor, realizator, pianista. Właściciel studia D-100 studio pod Szczecinem. Człowiek wielu talentów.

Maciej Dubowik vel. Jorguś Kiler - producent muzyczny, klawiszowiec, artysta.  Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej.

Magdalena Borowiecka - wybitna wokalistka ze Szczecina , ma na swoim koncie udział w programach muzycznych  oraz występy w teatrach w Polsce jak  i Europie.

The Red Black Sappers- zespół rockowy, powstał w grudniu 2014 roku. Tworzą go żołnierze 5. Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej. Nazwa zespołu nawiązuje do barw jednostki inżynieryjno-saperskiej, w której służą muzycy. Zespół specjalizuje się w wykonywaniu coverów polskiego rocka, które prezentuje zarówno  podczas plenerowych imprez wojskowych oraz festiwali rockowych, jak i w trakcie różnorodnych wydarzeń artystycznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Skład zespołu:

Marcin Janiszyn - wokal

Marcin Merecki - keyboard

Krzysztof Kowalski - gitara elektryczna

Michał Drabik - gitara basowa

Przemysław Kopysiewicz – perkusja

Yallow - szczeciński zespół rockowy założony w 2018 roku grający muzykę ambitną, kreatywną, często improwizowaną. Zespół tworzy bas, perkusja i gitara prowadząca. Grupa odwołuje się do wielu gatunków i stylów muzycznych jednak nie odwzorowuje ich wiernie, odrzucając wszelkie normy i zwyczaje. Skład zespołu: Mateusz Pawelec, Fryderyk Ciejak, Jędrek Cyprjański.

BLOW - to trzy różne charaktery połączone w jeden organizm muzyczny. W naszym trio występują: charyzmatyczna wokalistka o potężnym głosie, wydobywająca niskie dźwięki ze swej gitary basowej - Sara, posiadający niewątpliwie indywidualny i charakterystyczny styl grania perkusista - Wojtek oraz najbardziej szalony z całej trójki odpowiadający za pokręcone tempa i niebanalne solówki gitarzysta - Filip. Nasza muzyka opiera się na dynamicznych riffach, mocnym uderzeniu perkusji oraz emocjonalnej warstwie lirycznej. Naszą inspiracją jest muzyka lat 90-tych i początku dwutysięcznych, głównie z nurtu Grunge."