Witamy na naszej stronie.

Aktualności

REKORDOWY 27. FINAŁ WOŚP W BANIACH!!!

 

REKORDOWY 27. FINAŁ WOŚP W BANIACH!!!

 

Pobito rekord w zbiórce funduszy. W tym roku zebrano w ramach sztabu w MCTKiS w Baniach rekordowo 13 487,76 zł I 42 euro !!! W ubiegłym roku zebrano 11 448, 42 zł i 32,50 euro.

Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Baniach zorganizowano szereg działań interdyscyplinarnych: koncerty, morsowanie, imprezy sportowe, stoiska, działania towarzyszące itd., przy zaangażowaniu ogromnej ilości Partnerów/Podmiotów prywatnych i publicznych/grup formalnych i nieformalnych, przedsiębiorców, artystów oraz pojedynczych osób.

Patronatem medialnym przedsięwzięcie objęły następujące media: Portal igryfino, Gazeta Gryfińska,  Gazeta Chojeńska, Portal egryfino.pl, Dwutygodnik Powiatu Pyrzyckiego Puls Powiatu, Portal chojna.24pl, Gazeta Nowe 7 Dni Gryfina, Portal ono24.info oraz Szczeciński Portal infoludek.pl

Od godzin porannych kwestowali wolontariusze.

Punkt 14.00 wystartował Bieg i Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą” na 2137 metrów. Pierwsze miejsce zajął Pan Krzysztof Orchoński, drugie Pan Filip Kościkiewicz, a trzecie Pan Krzysztof Wójcik.

Koło 15.00 miało miejsce Morsowanie z Bańskim Klubem Morsów, którzy w asyście Strażaków z nad Jeziora Dłużec po kąpieli przybyli do MCTKiS.

Między godziną 14.00, a 20.00 na sali widowiskowej odbyły się:

 * licytacje,

* występy  dzieci uczęszczających do MCTKiS ,

* występ zespołu „Siermięgi”,

* koncert zespołu Yallow,

* koncert zespołu Blow,

* koncert zespołu Red Black Sappers ,

* koncert finałowy artystów:  Cywinsky x Dorian, J.J. , Magdalena Borowiecka i J.J.

 W tym samy przedziale czasowym w sali warsztatowej MCTKiS znajdowały się stoiska i atrakcje takie jak:

 * loteria fantowa przygotowana przez Rodziców Dzieci uczestniczących w zajęciach w MCTKiS,

* stoisko z ciastami przygotowanymi przez Rodziców Dzieci uczestniczących w zajęciach w MCTKiS,

* stoisko z ciastami przygotowanymi przez Stowarzyszenie „Białostroń”,

* grochówka przygotowana przez Przedszkole w Baniach,

* stoisko z ciastami i goframi przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Baniach,

* stoisko z warsztatami dla dzieci przygotowanymi przez firmę Robotec.

Imprezę  zakończyło o 20.00 przed MCTKiS „Światełko do nieba”.

 

W tygodniu poprzedzającym WOŚP odbyły się działania towarzyszące w Szkole Podstawowej w Baniach, Lubanowie oraz Swobnicy.

W Szkole Podstawowej w Baniach była to: loteria fantowa organizowana przez Panią pedagog  Beatę Augustyniak, kiermasz ciast organizowany przez Samorząd Uczniowski i sprzedaż gofrów organizowany przez Samorząd Uczniowski.

Serdeczne podziękowania dla:

Wójta Gminy Banie Pana Arkadiusza Augustyniaka i pracowników Urzędu Gminy Banie, Sołtysa Wsi Banie Pani Stanisławy Sapińskiej, zespołów i artystów dla nas dzisiaj grających, Przedszkola w Baniach, Szkoły Podstawowej w Baniach, Pani Beaty Augustyniak, Samorządu Uczniowskiego SP w Baniach, Rady Rodziców i Rodziców dzieci uczęszczających do SP w Baniach, Rodziców dzieci i dzieci uczęszczających do MCTKiS, Samorządu Uczniowskiego SP w Lubanowie, Szkoły Podstawowej w Swobnicy, Siermięg, Koła Gospodyń Wiejskich w Baniach, Stowarzyszenia Białostroń, Bańskich Morsów, OSP w Baniach, Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej, Pana Krzysztofa Paszkowiaka, Pana Piotra Bagińskiego, Pana Pawła Golemy, Pana Sylwestra Kowalskiego, Pani Justyny Pietrzykowskiej, Pani Samanty Lewandowskiej, Pani Iwony Prybackiej, Pana Sławomira Krawczyka, Pana Bartka Otockiego, Pana Bartka Mateńko, Pana Łukasza Mateńko, Pana Dariusza Bucińskiego, Pani Beaty Karaczun, firmy Robotec i jej pracowników, fitness Clubu The Body w Gryfinie, Kwiaciarni „Zielona Łąka”, Fundacji Chłopaki znad Morza, Pani Małgorzaty Iwanickiej, Pani Izabeli Sendy, Łony i Webera, zespołu Bubliczki.

 

LINK DO FOTORELACJI: https://www.mctkis.eu/27-fina%C5%82-wo%C5%9Bp-w-mctkis-w-baniach.html     

 

INFO O ZESPOŁACH, KTÓRE ZAGRAJĄ 13 STYCZNIA 2019 r. W RAMACH SZTABU 27. FINAŁU WOŚP w MCTKiS

 

Cywinsky x Dorian - duet r'n'b ze Szczecina, istnieją od 2013 roku w którym to wydali swoje debiutanckie EP "Coke&Pizza" we współpracy z marką odzieżową Lucky Dice. Kolejne lata duetu niosły ze sobą współpracę wraz z czołowymi artystami polskiej sceny(m.in Bonson, Łona, Sztoss, VNM) oraz wytwórnią "De Nekst Best" Z tą ostatnią CxD wydali swój długogrający krążek "CD Player" (2016) dostępny w sklepach muzycznych w całej Polsce. Aktualnie zespół pracuje nad swoją 2-gą długogrającą płytą, która również zostanie wydana w De Nekst Best. Będzie to już ich 4-ty materiał.

Jakub Juźko vel. J.J. - kompozytor, realizator, pianista. Właściciel studia D-100 studio pod Szczecinem. Człowiek wielu talentów.

Maciej Dubowik vel. Jorguś Kiler - producent muzyczny, klawiszowiec, artysta.  Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej.

Magdalena Borowiecka - wybitna wokalistka ze Szczecina , ma na swoim koncie udział w programach muzycznych  oraz występy w teatrach w Polsce jak  i Europie.

The Red Black Sappers- zespół rockowy, powstał w grudniu 2014 roku. Tworzą go żołnierze 5. Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej. Nazwa zespołu nawiązuje do barw jednostki inżynieryjno-saperskiej, w której służą muzycy. Zespół specjalizuje się w wykonywaniu coverów polskiego rocka, które prezentuje zarówno  podczas plenerowych imprez wojskowych oraz festiwali rockowych, jak i w trakcie różnorodnych wydarzeń artystycznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Skład zespołu:

Marcin Janiszyn - wokal

Marcin Merecki - keyboard

Krzysztof Kowalski - gitara elektryczna

Michał Drabik - gitara basowa

Przemysław Kopysiewicz – perkusja

Yallow - szczeciński zespół rockowy założony w 2018 roku grający muzykę ambitną, kreatywną, często improwizowaną. Zespół tworzy bas, perkusja i gitara prowadząca. Grupa odwołuje się do wielu gatunków i stylów muzycznych jednak nie odwzorowuje ich wiernie, odrzucając wszelkie normy i zwyczaje. Skład zespołu: Mateusz Pawelec, Fryderyk Ciejak, Jędrek Cyprjański.

BLOW - to trzy różne charaktery połączone w jeden organizm muzyczny. W naszym trio występują: charyzmatyczna wokalistka o potężnym głosie, wydobywająca niskie dźwięki ze swej gitary basowej - Sara, posiadający niewątpliwie indywidualny i charakterystyczny styl grania perkusista - Wojtek oraz najbardziej szalony z całej trójki odpowiadający za pokręcone tempa i niebanalne solówki gitarzysta - Filip. Nasza muzyka opiera się na dynamicznych riffach, mocnym uderzeniu perkusji oraz emocjonalnej warstwie lirycznej. Naszą inspiracją jest muzyka lat 90-tych i początku dwutysięcznych, głównie z nurtu Grunge."

PRZYJMUJEMY RZECZY I USŁUGI NA LICYTACJĘ W RAMACH WOŚP - do 9 stycznia!!!

PRZYJMUJEMY RZECZY I USŁUGI NA LICYTACJĘ.

które należy dostarczyć/zgłosić do MCTKiS (ul. skośna 7, 74-110 Banie), do dnia 9 stycznia włącznie, usługi można zadeklarować mailem szefowi sztabu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IMPREZY CHOINKOWE W MCTKiS

W dniu 12.12.2018 r. odbyły się dwie imprezy choinkowe z loterią fantową, przygotowaną przez rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia MCTKiS.

O godz. 17:00 odbyła się impreza dla dzieci, na której  zorganizowano  świąteczne konkursy z nagrodami, zabawy multimedialne wyświetlane na ekranie, zagadki na temat tradycji związanych ze świętami, śpiewanie kolęd z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych oraz wspólne wzywanie Mikołaja, dzięki któremu każde dziecko otrzymało upominki.

O godz. 19.00 odbyła się również impreza choinkowa dla dorosłych, których wprowadzono w klimat Świąt Bożego Narodzenia poprzez koncert świąteczny, zabawy  multimedialne a’la „Jaka to melodia” i zagadki filmowe, a także świąteczne konkursy z nagrodami i wykonanie wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

Na scenie wystąpili Święty Mikołaj i jego jedyni i najlepsi przyjaciele, czyli Renifer, Elf i Śnieżynka.

LINK DO FOTORELACJI

JARMARK ŚWIĄTECZNY 2018 W MCTKIS

 

W MCTKiS w Baniach odbył się Jarmark Świąteczny. Wystawiło się 13-tu wystawców. Można było zakupić m.in. stroiki, dekoracje świąteczne, wyroby ceramiczne, tekstylia świąteczne, wiklinowe ozdoby i choinki , ozdoby szydełkowe oraz wypieki ciast, pierogi oraz krokiety.

LINK DO GALERII:

 

 

 

 

 

Projekt Zaczytany Dom Kultury

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Międzynarodowe Centrum Turystyki Kultury i Sportu w Baniach bierze udział w projekcie Zaczytany Dom Kultury 2018 Narodowego Centrum Kultury

W ramach projektu MCTKiS otrzymało książki od Narodowego Centrum Kultury, które znajdą Państwo w naszej bibliotece, zapraszamy do czytania! 

 

DOŻYNKI GMINNE W BANIACH 2018

ODNOŚNIK DO GALERII ZDJĘĆ: DOŻYNKI GMINNE W BANIACH 2018

DOŻYNKI GMINNE BANIE 2018

 

Zwieńczeniem pracy rolników są dożynki, a ich symbolem bochen chleba z tegorocznych zbiorów, i wieniec, pełen kłosów i kwiatów.

Dożynki Gminne rozpoczęły  się dziękczynnym nabożeństwem w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Baniach 25 sierpnia 2018 r. W uroczystej Mszy Świętej Dziękczynnej za rolniczy trud, której przewodniczył ks. Wicedziekan, Proboszcz Parafii MB Wspomożenia Wiernych w Baniach ks. Dariusz Siek wraz z księżmi z Dekanatu ks. Kanonikiem, prob. Tadeuszem Giedrysem i ks. Władysławem Nalepką SDB, uczestniczyli władze Samorządowe z P. Wójt Teresą Sadowską, Starostowie Dożynek Adam i Katarzyna Walterowicz, rolnicy,  mieszkańcy Gminy Banie. Po poświeceniu chlebów i wieńców żniwnych poprowadzony przez Kapelę ,,PYRZYCZANIE’’ z Pyrzyc, barwny  korowód dożynkowy przemaszerował na plac przed kaplicę św. Jerzego. Gospodarz Dożynek Gminnych Wójt Gminy Banie Teresa Sadowska podziękowała rolnikom i wszystkim za wytrwały, znojny trud pracy, dzięki któremu powstał ten bochen chleba. Zgodnie z polską tradycją Pani Wójt podzieliła się nim z zaproszonymi gośćmi, rolnikami i mieszkańcami Gminy Banie. Występ Kapeli ,,PYRZYCZANIE’’ wiązanką ludowych przyśpiewek i pieśni zachęcił uczestników dożynkowego święta  do wspólnej zabawy i integracji. W części artystycznej zaprezentowały się dzieci z Centrum Kultury w Baniach: KLUB KARATE KAMIKAZE BANIE, FLESZ DANCE SKIP. Ogłoszono wyniki konkursu na ,,TRADYCYJNY WIENIEC DOŻYNKOWY’’. Komisja w składzie: Małgorzata Kaźmierczak – Prezes Banku Spółdzielczego w Gryfinie, Kamila Melerowicz – ZODR Barzkowice, Teresa Patrzykowska,  Adam Januszewski, Izabella Senda – Radna Rady Gminy Banie, przyznała miejsce pierwsze wieńcowi wykonanemu przez Sołectwo Piaseczno, miejsce drugie Sołectwo Dłusko Gryfińskie, miejsce trzecie Sołectwo Swobnica. Wyróżnienia przyznano Sołectwom: Banie, Baniewice, Parnica, Pani Mirosławie Malik z Lubanowa. W konkursie ,, WYPIEK CIASTA TRADYCYJNEGO (MAKOWCA)’’ komisja w składzie: Irena Szczegli, Elżbieta Major, Iwona Bulsa, Marceli Ostrycki, Magdalena Wnuk – Radna Rady Gminy Banie, przyznała pierwsze miejsce Sołectwo Swobnica, drugie Sołectwo Lubanowo, trzecie Sołectwo Sosnowo. Wyróżnienia: Stowarzyszenie Nasze Lubanowo, Sołectwo Piaseczno. W konkursie ,,BABKA SOŁTYSA’’ miejsce pierwsze Sołectwo Kunowo, drugie Sołectwo Lubanowo, trzecie Milena Kwiatkowska z Piaseczna. Wyróżnienie: Bogdan Teleszewski. W zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Klub Strzelectwa Sportowego ,,Dąb” w Baniach z karabinku pneumatycznego pierwsze miejsce Janusz Góralski, miejsce drugie Leszek Borkowski, miejsce trzecie Paulina Witek.

Wiele atrakcji przygotowano podczas dożynkowego święta: dożynkowy blok konkursowy dla dzieci i dorosłych, udane bicie rekordu Polski  ,,NAJWIĘCEJ LUDZI JEDZACYCH PLACKI ZIEMNIACZANE’’, stoisko gastronomiczne, stoisko promocyjne ZODR Barzkowice, ZGDO Chojna, Koła Łowieckiego ,,ŻUBR’’ Gryfino, sołectwa Sosnowo, sołectwa Banie, ,,Miody Ziemi Chojeńskiej’’, ,,Wiklinowe Marzenia’’, stoiska z rękodziełem artystycznym. Animacje dla dzieci, warsztaty wyplatania wikliny. W godzinach wieczornych odbył się koncert zespołu ,,BUBLICZKI’. Dożynki zakończyły się zabawą, na której bawiono się wybornie z DJ FROGI.

 

Sponsorzy DOŻYNEK GMINNYCH – BANIE 2018

- SANBUD Myślibórz

- ELBUD Warszawa

- BANK SPÓŁDZIELCZY w Gryfinie

- Edmund Bodys Usługi Ślusarskie Mechanika Pojazdowa Banie

- Nadleśnictwo Myślibórz

- AGROWID Banie

- SKR w Baniach

- Market Centrum w Baniach

- Piekarnia Irena Adamska

 

Patronatem Medialnym objęli imprezę:  igryfino - portal informacyjny oraz gazeta powiatu gryfińskiego, Radio Lipiany/Radio Plus, Gazeta Chojeńska, egryfino.pl, Gazeta Gryfińska, Dwutygodnik Powiatu Pyrzyckiego Puls Powiatu, chojna.24pl, Nowe 7 Dni Gryfina, ono24.info, infoludek.pl.

 

DOŻYNKI GMINNE W BANIACH 2018 - OGŁOSZENIE KONKURSÓW

 

DOŻYNKI GMINNE W BANIACH 2018 - OGŁOSZENIE KONKURSÓW

 

Międzynarodowe Centrum Turystyki Kultury
i Sportu w Baniach

ogłasza konkurs dożynkowy na:

 

,,Tradycyjny wieniec dożynkowy’’

 

,,Wypiek ciasta tradycyjnego (makowiec) i babkę sołtysa”

 

 

Zapraszamy do udziału  wszystkie Sołectwa, grupy nieformalne, osoby indywidualne
z Gminy Banie.

 

Załączniki do pobrania: 

KONKURS NA CIASTA:
karta zgłoszenia->


regulamin->
KONKURS NA WIENIEC
karta zgłoszenia->
regulamin-> 
KLAUZULA RODO do konkursów-> 


WAKACJE W MCTKiS od 25 LIPCA – 25 SIERPNIA 2018

WAKACJE W MCTKiS od 25 LIPCA – 25 SIERPNIA 2018

 

 

 

 

DZIAŁANIE

DATA

GODZINA

GRUPA DOCELOWA

Makaronowe obrazki i zajęcia rekreacyjno- ruchowe

25.07

12-16

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

27.07

12-14

Dzieci, młodzież

Plener fotograficzny

27.07

19.30.20.30

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe

31.07

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Wycieczka do skansenu Jeziorak

01.08

całodniowa

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

03.08

12-14

Dzieci, młodzież

Plener fotograficzny ODWOŁANY

03.08

19.30-20.30

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

Warsztaty Landartu/recyklingu ODWOŁANE

04.08

11-14.30

Dzieci od 9 roku życia, młodzież, dorośli, seniorzy

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe

07.08

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Zajęcia kulinarne (za każdym razem inna tematyka)

09.08

12-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

10.08

12-14

Dzieci, młodzież

SIERPNIOWE SPOTKANIA Z HISTORIĄ

11-12.08

całodniowe

Wszystkie grupy wiekowe

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe

16.08

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

17.08

12-14

Dzieci, młodzież

Plener fotograficzny

17.08

19.30-20.30

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

Warsztaty Landartu/recyklingu

18.08

11-14.30

dzieci od 5 roku życia z opiekunem, młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny, seniorzy

Warsztaty dożynkowe

21-22.08

11-15

Wszystkie grupy wiekowe

DOŻYNKI GMINNE

25.08

całodniowe

Wszystkie grupy wiekowe

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PROGRAMU.               

Informacje o zmianach w programie będą umieszczane na stronie MCTKiS oraz fb  MCTKiS.

 

 

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY TANECZNE

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY TANECZNE

Trójstronny projekt taneczny polsko-niemiecko-ukraiński odbył się w dniach od 03 do 08 lipca 2018 r. w Prenzlau. Uczestnikami warsztatów były dzieci i młodzież z Gminy Banie reprezentujący Międzynarodowe Centrum Turystyki Kultury i Sportu w Baniach. Trójstronna wymiana młodzieży polegała na realizacji sześciodniowych warsztatów tanecznych. Młodzi tancerze mogli rozwijać swoje  umiejętności taneczne i spotkać się w międzynarodowym gronie co wiąże się z doświadczeniem stylu pracy, kultury i obyczajów naszych sąsiadów. Międzynarodowe spotkanie przebiegało w bardzo twórczej, przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć -> https://newsite.mctkis.eu/mi%C4%99dzynarodowe-warsztaty-taneczne.html

WAKACJE W MCTKiS - od 10 lipca do 25 sierpnia 2018

WAKACJE W MCTKiS - od  10 lipca do 25 sierpnia 2018


UWAGI: 
- zbieramy puste butelki plastikowe na warsztaty recyclingowe !!!
22 lipca wycieczka dla mieszkańców Gminy do Dziwnowa, zapisy w MCTKiS plus zaliczka w wysokości 23 zł (kwota może zostać w takiej wysokości albo wzrosnąć max o parę złotych)
- na plenery fotograficzne przynosimy własny aparat (może być w telefonie)

LIPIEC

DZIAŁANIE

DATA

GODZINA

GRUPA DOCELOWA

 
 

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

10.07

12-16

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

Zajęcia kulinarne (za każdym razem inna tematyka)

12.07

12-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

Plener fotograficzny

14.07

8-10

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

 

Warsztaty recyclingowe - dizajn, rzeźba

14.07

11-15

dzieci od 5 roku życia z opiekunem, młodzież, całe rodziny, dorośli

 

Zajęcia rekreacyjno - ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

17.07

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

„Zwiedzanie na sportowo” - wycieczki, piesze lub rowerowe

18.07

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 
         

Warsztaty teatralne

20.07

12-14

Dzieci, młodzież

 
         

Plener fotograficzny

21.07

8-10

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny, seniorzy

 

Warsztaty Landartu *

21.07

11-15

dzieci od 5 roku życia z opiekunem, młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny, seniorzy

 

Wycieczka nad morze (Dziwnów)

22.07

7.30 - 18

dzieci z opiekunami, dorośli, seniorzy

 

Warsztaty filmowe/animacji (1 lub 2 grupy) lub warsztaty recyklingu w zależności od tego co wybiorą odbiorcy

24.07

10-18

Dzieci od 9 roku życia, młodzież, dorośli, seniorzy

 

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

25.07

12-16

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

Zajęcia kulinarne (za każdym razem inna tematyka)

26.07

12-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

Warsztaty teatralne

27.07

12-14

Dzieci, młodzież

 
         

Plener fotograficzny

28.07

8-10

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

 

Warsztaty recyclingowe - dizajn, rzeźba

28.07

11-15

dzieci od 5 roku życia z opiekunem, młodzież, całe rodziny ,dorośli

 

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

31.07

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

 

 

  

SIERPIEŃ

 

DZIAŁANIE

 

DATA

GODZINA

GRUPA DOCELOWA

„Zwiedzanie na sportowo” - wycieczki, piesze lub rowerowe

01.08

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

03.08

12-14

Dzieci, młodzież

       

Plener fotograficzny

04.08

8-10

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

Warsztaty filmowe/animacji (1 lub 2 grupy)

04.08

11-15

Dzieci od 9 roku życia, młodzież, dorośli, seniorzy

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

07.08

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Zajęcia kulinarne (za każdym razem inna tematyka)

09.08

12-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

10.08

12-14

Dzieci, młodzież

       

SIERPNIOWE SPOTKANIA Z HISTORIĄ

11-12.08

całodobowe

Wszystkie grupy wiekowe

Zajęcia rekreacyjno- ruchowe (gry i zabawy na świeżym powietrzu: Boisko Orlik, Park w Baniach lub w MCTKiS np. gra w tenisa stołowego)

16.08

11-15

Dzieci, młodzież, całe rodziny

Warsztaty teatralne

17.08

12-14

Dzieci, młodzież

Plener fotograficzny

18.08

8-10

młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny

Warsztaty Landartu *

18.08

11-15

dzieci od 5 roku życia z opiekunem, młodzież od 14 roku życia, dorośli, całe rodziny, seniorzy

Warsztaty dożynkowe

21-22.08

11-15

Wszystkie grupy wiekowe

DOŻYNKI

25.08

całodobowe

Wszystkie grupy wiekowe

 

*w przypadku złej aury warsztaty recyklingowe

 

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PROGRAMU.

Informacje o zmianach w programie będą umieszczane na stronie MCTKiS oraz fb MCTKiS.